ورود  \/ 
x
x
ثبت  \/ 
x

امروز: سه شنبه 12 فروردين 1399

مقالات ورمی کمپوست

مقالات ورمی کمپوست شرکت آرمان کاران زبده تولید کننده کود عالی ورمی کمپوست و کرم خاکی و محصولات مرتبط
مقالات ورمی کمپوست و کرم خاکی، تولید کمپوست از زباله شهری، کود ورمی کمپوست، کرم خاکی زنده، فریز شده، پودر شده، روعن کرم خاکی یا روغن خراطین، تجهیزات تولید ورمی کومپوست.
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 08 شهریور 1395

باکتری های فعال در کمپوست سازی

باکتری های فعال در فرآیند کمپوست سازی بصورت هوازی , اختیاری و اجباری در واکنش شرکت کرده و باعث تجزیه مواد میشوند.باکتریها نقش مهمی در تجزیه پروتئین ها, کربوئیدرات و قندها داشته و همچنین باعث تثبیت ازت در توده کمپوست میشوند.از نقطه نظر درجه حرارت میتوان باکتریها را به 3 دسته مهم سایکروفیلیک,مزوفیلیک و ترموفیلیک تقسیم نمود که هر کدام از آنها در دامنه خاص درجه حرارت قادر به رشد هستند.باکتریهای گروه سایکروفیلیک در دمای 0 تا 25 درجه قادر به فعالیت هستند.در حالیکه باکتریهای مزوفیل در حدود 25 تا 45 درجه و باکتریهای ترموفیلیک در دمای بالای 45 درجه قادر به فعالیت هستند.

خواندن را ادامه دهيد.
بازدیدها 8203
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 08 شهریور 1395

روشهای مختلف دفع زباله و کمپوست سازی

روشهای مختلف دفع زباله و کمپوست سازی
1- سوزاندن مواد دفعی
در مناطقی یا کشورهائی که از لحاظ مکانی با مشکل روبرو هستند, این روش از کاربرد بیشتری برخوردار است. با این روش میتوان مواد پلاستیکی را دفع نمود و نیز حجم زباله ها را تا مقدار بسیار بالائی کاهش داد. بعد از سوزاندن مواد دفعی میتوان مواد فلزی را مورد استفاده قرار داد. با اعمال این روش میتوان انرژی تولید شده را در جهت گرمای دیگ بخار بکار برد.در مقابل روش مذکور نیاز به سرمایه گذاری بیشتری نسبت به روشهای سایر روشها دارد. تولید بوی بد و آلودگی محیط زیست نیز در این روش بالاتر از روشهای دیگر است. کشور ژاپن با دارا بودن بیش از 63% سوزاندن زباله در رتبه اول دنیا قرار دارد در مقابل اسپانیا با 5% زباله سوزی در مقام آخر قرار دارد.
2- دفن مواد زائد
کشورها و مناطقی که دارای زمین کافی هستند میتوانند از این روش استفاده کنند. روش مزبور از معمولی ترین روشهای دفن زباله در جهان است.

خواندن را ادامه دهيد.
بازدیدها 8998
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 08 شهریور 1395

خرید ورمی کمپوست

خرید ورمی کمپوست بیشتر توسط کسانی صورت میگیرد که با این محصول آشنا بوده و یا تحقیقات کاملی در مورد کودهای ارگانیک داشته است.
خریداران ورمی کمپوست باید بدانند که کمپوست با ورمی کمپوست فرق دارد.

خواندن را ادامه دهيد.
بازدیدها 6539
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 08 شهریور 1395

فروش ورمی کمپوست

فروش ورمی کمپوست احتیاج به تجربه , تخصص و تکنیک های بازار یابی دارد. اینکه انتظار داشته باشیم که خریدار خودش به ما مراجعه کند احتمالش بسیار پایین است چون , کشاورزان ما با این نوع کود و تواناییهای این کود آشنا نیستند.
یکی از راه ها بسیار موثر در بازار یابی این کود تست رایگان این کود توسط شما با مشارکت کشاورز و یا باغدار است. همه آدمها به تست رایگان هر چیزی نه نمیگویند. پس با تست رایگان بعد از جواب گرفتن این کود دیگر فروش بسیار آسان خواهد بود.

خواندن را ادامه دهيد.
بازدیدها 6069
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 11 مرداد 1395

طرز تهیه روغن خراطین(کرم خاکی)

برای تهیه روغن خراطین به دو روش سنتی و صنعتی تهیه میشود که ما در این جا هر دو روش را توضیح میدهیم

روش سنتی (روش ابن سینایی)
پودر خراطین 500 گرم - روغن کنجد یا زیتون یک لیتر
پودر خراطین را در روغن کنجد ریخته و در آفتاب قرار دهید بعد از 40 روز روغن را صاف کنید.
ذکر چند نکته مهم
روغنی که ما به روش سنتی درست میکنیم از یک کیلو پودر کرم خاکی استفاده میکنیم که باعث بدست آمدن روغنی با کیفیت بالاتر از روغن های موجود در بازار است.

خواندن را ادامه دهيد.
بازدیدها 95817

هدیه ما به شما: از صفر تا صد ورمی کمپوست در یک کتاب ارزشمند

دانلود رایگان کتاب

شرکت آرمان کاران زبده

شرکت آرمان کاران زبده

با ما در ارتباط باشید

armankaranezobdeh

info@vermicompost1.ir

armankaran

arman_karan_zobdeh

@keshavarziorganic

ما اینجاییم

آدرس ورمی کمپوست