درباره ما

1 1 1 1 1

 شرکت ورمی کمپوست

پروش کرم خاکی (ورمی کمپوست) از مشاغلی است که طی سالیان دراز و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی توانسته جایگاه مناسبی در صنعت کشاورزی ایران داشته باشد.

مطالعه چشم انداز بیست ساله کشور، توجه به اصل 50 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اهمیت به موضوع حفظ و نگهداری محیط زیست و تحویل هرچه صحیح تر و سالم تر این امانت به آیندگان باعث گردیده که مدیریت پسماند مورد توجه بیشتری قرار گرفته و اهمیت این موضوع جزء یکی از ضروری ترین محورهای توسعه پایدار محسوب گردد.

حفظ محیط زیست، توجه به تولید کمتر گازهای گلخانه ای، رشد روز افزون سرطان در ایران، نابودی زمین های کشاورزی و آبهای زیر سطحی به دلیل استفاده از کودهای شیمیایی و از همه مهم تر کمبود آب به دلیل خشکسالی، این شرکت را بر آن داشت تا با ورود به این عرصه گامی هرچند کوچک در این صنعت برداشته تا زمینی پاک تر و غذایی سالم تر را بر روی سفره های خود داشته باشیم.

شرکت آرمان کاران زبده، کار خود را در سال 1390 با این تفکر که کشور عزیزمان ایران از نظر جغرافیایی، اقلیمی، نیروی کار، پتانسیل کشاورزی و دسترسی به آبهای آزاد می تواند جوابگوی مسائل و مشکلات خود از قبیل تهیه غذا، دارو، مواد اولیه و ... باشد، شروع به کار کرد و در این مسیر به واسطه داشتن دانش فنی و مهندسی موفق به تولید ورمی کمپوست به روش صنعتی شد. ما توانستیم روشی را طراحی و اجرا کنیم که بتواند نیاز کشور را به ورمی کمپوست و کرم خاکی، برآورده سازد.

این شرکت دارای دو گروه مجزا به شرح ذیل می باشد:

1- گروه طراحی و فنی مهندسی ساخت دستگاهها و تجهیزات تولید ورمی کمپوست از جمله دستگاه راکتور ورمی کمپوست ، دستگاه خالص کننده کرم از بستر، سرند ورمی کمپوست، دستگاه خشک کننده کرم خاکی و... به مدیریت آقای فرشید رابطیان می باشد.

2- گروه تولیدی شرکت آرمان، در زمینه تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی به مدیریت آقای علی رابطیان می باشد.

این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به تولید کرم خاکی به روش ورمی کالچرشده که این دانش را مدیون متخصصین زبده خود و تلاش بی وقفه آنها می داند.

این شرکت توانسته است برای اولین بار در ایران، استحصال روغن خاکی (روغن خراطین) را به روش کاملا صنعتی و بهداشتی و با کیفیت بالا انجام دهد.

امیدواریم این تلاش با دست یاری شما بزرگ تر شده تا زمین را برای آیندگان و فرزندانمان حفظ کنیم.

به امید روزهای سبزتر و قشنگ تر

مدیریت شرکت آرمان کاران زبده