ورود  \/ 
x
x
ثبت  \/ 
x

امروز: جمعه 26 دی 1399

فرشید رابطیان

مدیرعامل شرکت آرمان کاران زبده - تولید کننده محصولات ورمی کمپوست
شرکت آرمان کاران زبده
دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399

روغن شترمرغ

روغن شترمرغ

تاریخچه استفاده از روغن شترمرغ به دوران مصر باستان با زمی گردد، و در فرهنگ آفریقایی بسیار مورد استفاده و دارای محبوبیت است. روغن شترمرغ معمولا در صنعت آرایشی و بهداشتی و درصنعت درمان و پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. داستان اکتشاف روغن شترمرغ برای درمان بسیار جذاب و شنیدنیست. یک قصاب مصری پس از اینکه چندین بار از روغن شترمرغ استفاده کرده بود و از خواص درمانی و شفابخش این روغن مطلع شده بود، اقدام به تولید این روغن نمود. پس از آن کریم گاد، که از مشتریان پروقرص روغن شترمرغ شده بود، برای نخستین بار تصمیم به ساخت کرم های پوست و زیبایی با استفاده از روغن شترمرغ گرفت. .گاد چربی ها را در آپارتمانش ذوب می کرد و آن را در شیشه های کوچک بسته بندی می کرد تا به مشتریان و فروشگاه های دارویی محلی بفروشد. طولی نکشید که آوازه استفاده از این کرم و روغن شترمرغ برای خواص زیبایی پوست و التیام زخم ها همه گیر شد. در این مقاله به برخی از خواص روغن شترمرغ می پردازیم: 

  روغن شترمرغ و درمان بیماری های پوستی: 

روغن شترمرغ بهترین راهکار برای درمان اگزما، خارش، التهاب های پوستی و تاول می باشد.
روغن شترمرغ و تسکین دردهای عضلانی
روغن شترمرغ یک ضد التهاب بسیار قوی است که از امگا 3 و امگا 9 تشکیل شده و سرشار از انواع ویتامین ها و اسید های آمینه می باشد. که به درمان سریع رماتیسم کمک می کند.
روغن شترمرغ برطرف کننده آکنه
روغن شترمرغ پاک کننده سریع پوست می باشد و سطح پوست را از عفونت، چربی های مضر که موجب ایجاد آکنه می شوند پاک می کند و برای درمان بیماری پسوریازیس مناسب است. این روغن سبب از بین رفتن جای آکنه با احیا نمودن سلول های پوست می شود.

از دیگر مزایای استفاده از این روغن به خاصیت ضد سرطانی و بهبود سیستم عصبی و دردهای میگرنی، ماهش کلسترول های بد و اهش فشار خون اشاره کرد. 

3
روغن نارگیل
روغن درخت چای

مطالب مرتبط

هدیه ما به شما: از صفر تا صد ورمی کمپوست در یک کتاب ارزشمند

دانلود رایگان کتاب

شرکت آرمان کاران زبده

اینستاگرام آرمان کاران

4photoshop instagram logo لوگو اینستاگرام

ما اینجاییم

آدرس ورمی کمپوست